40 שנה של אמינות

מרכז הפצה ארצי כרומגן

 

משב

 

התקנות בכל הארץ

1-800-34-50-50

 
קולטי שמש

סוגי קולטים וההבדלים ביניהם:
קולטים מיוצרים בשני סוגים:
        קולטים עם צינורות ברזל מגלוון (או בשמו האחר: סקדיול 40) 
         קולטים עם צינורות נחושת.

איזה  קולט מתאים לאזור בו אני נמצא? באזורים בהם אין קרה או טמפרטורות נמוכות כדוגמת מישור החוף מותקנים קולטי נחושת אשר להם יתרונות בעמידות, ספיחת אבן וקלות תיקון. אך באזורים בהם יש קרה כדוגמת הרים גבוהים, ירושלים, צפת וכד' מתקינים קולטי ברזל אשר אינם מתפוצצים כאשר מים קופאים בקולט.

שיטות היצור: יצרנים גדולים מייצרים את קולטי הנחושת בשיטה ייחודית (ויקרה לייצור, ליצרנים קטנים אין את היכולת הזו) של הלחמת עלי הנחושת (משטח הקליטה) לצנורות עצמם על שימוש בהלחמה חשמלית (ריתוך אולטרה-סוני). דבר זה מאפשר מעבר חום טוב יותר ולכן הקולטים מחממים טוב יותר.

מסגרת הקולט חשובה אף היא וקולטים אשר בנוסף למסגרת הפח המגולוון , יהיו צבועים בצבע אפוקסי בתנור או מסגרות אלומיניום יהיה אורך חיים גבוה יותר.
נושא זה קריטי באזורים הקרובים לים שם רמת העמידות של מתכות נמוכה ממקומות אחרים.

זכוכית מחוסמת: ישנם גם קולטים עם זכוכית מחוסמת. (לחצו למידע על קולטי היי טק) זכוכית מחוסמת היא זכוכית שאינה נשברת בקלות (גם לא עם פטיש) והיא אידיאלית למקומות בהם ישנו סיכון לעוברים ושבים ליש קולטים (כגון מערכות המותקנות בחצר בגובה 0) או, כנגד מקומות בהם קיימת אפשרות לברד כבד / ונדליזם / מפעלים מסוימים וכד'. לזכוכית מחוסמת יתרון נוסף והוא שבירת אפקט המראה. הזכוכית המחוסמת אינה חלקה ולכן קרני השמש אינם מוחזרות ממנה. מס' הצינורות חשוב אף הוא בקולט, ככל שמס' הצינורות יהיה גבוה יותר רמת ההסתמות שלו באבנית תהיה נמוכה יותר ולכן אורך החיים שלו יהיה גבוה יותר.

כיוון ההתקנה והתפוקה: בגגות רעפים שאינם פונים לדרום או עם זווית שונה מ 45° יש להשתמש בקולטים עם תפוקה גבוהה יותר או עם יותר מקולט אחד. לחישוב מדויק לחצו כאן למחשבון שיעזור לכם לקבל את התפוקה המתאימה.

אחריות: בישראל חייבים קולטי השמש של כל היצרנים ב 5 שנות אחריות ותו תקן. ליצרנים גדולים ישנם תקנים נוספים כגון איזו 9002 ותקני מחזור.

אנו במשב עובדים עם חברת: כרומגן, יצרן אשר מחויב לרמות הייצור והאיכויות הגבוהות ביותר.

אנו סבורים כי קולט שמש אינו קנייה של יום יום ולכן כדאי ורצוי לרכוש קולטים מתוצרת טובה אשר תחזיק מעמד זמן רב יותר ואצל יצרנים אשר רמת השירות שלהם גבוהה בהתאם למה שהם מחויבים לו. גם העמידות הפיננסית של היצרן חשובה, רצוי וכדאי לרכוש מיצרנים גדולים שכן לא נעים לרכוש קולט מיצרן המייצר 'בחצר האחורית' ולגלות כי סגר את העסק ואין אחריות יותר.


מחירון קולטי שמש

אנו שמחים להציג בפניכם את מחירון קולטי השמש במחירים הטובים ביותר.
לבחירתכם קןלטים בגדלים שונים.
לפרטים נוספים ולמידע נוסף בכל הקשור להתקנה,
מלא את פרטיך או חייג  חינם 1-800-34-5050 ואנו נשמח לחזור אליך עם כל התשובות.
מחירון זה כולל מע"מ. המחירים ניתנים לשיקול דעתה של משב בכל עת והם לתקופה מוגבלת. ט.ל.ח

 

copyright © 1971-2012 Mashav, inc. All Rights Reserved. designated trademarks and brands are the property of their respective owners.