לאן נעלמו כוחות הסוס?

בעבר נהוג היה לחשב את תפוקת המזגנים לפי כוחות סוס. נתון זה לא היה מדוייק והשתנה מיצרן ליצרן. חישוב מדוייק יהיה שימוש בשיטת המדידה המקובלת בעולם כיום: BTU (British thermal unit) שהיא מדוייקת ואיתה אפשר לדעת בדיוק מה עוצמת המזגן ולמה להתאים אותו. אם בכל זאת תרצו לדעת כמה "כוחות סוס" יש במזגן, נהוג לחלק את הנתון המופיע כ BTU ב 9,000. או לחילופין, "כוח סוס" כפול 9,000 ייתן לכם את הנתון ב BTU.

אנו מדגישים - אין להשתמש בנתון 'כוח סוס' לקביעת עוצמת המזגן !

 

מה צריך לדעת כשבוחרים מזגן?

ברכישת מזגן יש להתאים את הנתונים הסביבתיים על מנת לדעת איזה מזגן מתאים.

קירור חדר או חלל

לקירור חדר יש לרכוש מזגן עילי רגיל או מזגן עילי אינוורטר. על מנת להתאים את המזגן הנכון יש להתחשב בגודל החדר, מיקומו ביחס לדרום, גובה התקרה, מיקום גיאוגרפי בארץ, שיטת הבנייה של הקירות בלוקים/עץ/איטונג וכד' והאם הדירה ממוקמת בקמת קרקע, אמצעית או עליונה. תוכלו לבדוק אצלנו במחשבונים שלנו מה מתאים לצרככם, אך תשובה מדוייקת תהיה תמיד ע"י טכנאי רב ניסיון שייתן לכם מידע מדויק אצלכם בבית.

 

קירור דירה שלמה

לקירור דירה שלמה יש להתקין מזגן מיני מרכזי שהוא מזגן הבנוי ממנוע המותקן מחוץ לבית ויחידה פנימית המותקנת בדרך כלל במרכז הדירה עם תעלות דרכם יוצא האוויר לכל חדר. או מזגן מולטי אינוורטר, שהוא מזגן עם מנוע המותקן מחוץ לדירה המחובר ליחידות פנים המותקנות בחדרים כיחידות קצה גלויות או יחידות קצה נסתרות או יחידות קצה מתועלות (מחוברות לתעלות איוורור) דרך צינורות היוצאים מהמנוע ליחידות הקצה. בצינורות אלה עובר גז מזגנים ולא אוויר כמו במזגן מיני מרכזי. לחצו כאן לקבלת הסבר מלא על מולטי אינוורטר.

 

מהי טכנולוגית האינוורטר?

ברכישת מזגן יש להתאים את הנתונים הסביבתיים על מנת לדעת איזה מזגן מתאים.

קירור חדר או חלל

טכנולוגית האינוורטר היא טכנולוגיה מתקדמת בה מנוע המזגן, המדחס עובד עם מתח ישיר בצורה דינאמית ו"יודע" להנמיך או להחליש את עצמו ובכך תורם לחיסכון משמעותי עד ל 30% בצריכת החשמל. היות והמנוע עובד במהירות משתנה, מזגנים אלה גם שקטים יותר. ישנם דגמים אשר צורכים חשמל בעלות של 2 ₪ לילה שלם!

 

חייגו כעת חינם 1-800-34-50-50 ונשמח לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר בכל נקודה בישראל.

נוכל לשרת אתכם גם במייל, סקייפ, או במשרדינו ברח' הדשנים 7 במפרץ חיפה.

נשמח להתכבד בהזמנתכם


משב - מרכז הפצה למזגני האייר
הדשנים 7
חיפה ,26295
טל: 1-800-34-50-50

sales@mashav.com